fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FW3734

Adidas GRAND COURT

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FW3734
51%
4.290,00 ден.
2.090,00 ден.
 • 3.5
 • 36⅔
  4
 • 37⅓
  4.5
 • 38
  5
 • 38⅔
  5.5
 • 39⅓
  6
 • 40
  6.5
 • 41⅓
  7.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Полиуретан, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
30%
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas
51%
4.690,00 ден.
2.290,00 ден.
Adidas