fb_img
 FV7957

Adidas TERREX SNOWPITCH C.RDY

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FV7957
8.090,00 ден.
 • 41
  7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 9
 • 9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Кожа, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Високи
Спорт Планински Спортови
Производител Adidas


Слични производи

TERREX
9.890,00 ден.
Adidas
Adidas
8.090,00 ден.
Adidas
TERREX
11.190,00 ден.
Adidas
TERREX
11.190,00 ден.
Adidas
Adidas
8.690,00 ден.
Adidas
Adidas
8.690,00 ден.
Adidas
Adidas
9.890,00 ден.
Adidas
TERREX
13.590,00 ден.
Adidas
Adidas
9.890,00 ден.
Adidas
TERREX
7.390,00 ден.
Adidas