fb_img
 FH7362

Adidas UNIFO PRO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FH7362
8.690,00 ден.
  • 5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Бела
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Топки
Спорт Фудбал
Производител Adidas