fb_img
 FH7342

Adidas UNIFO MINI

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FH7342
790,00 ден.
  • 1
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал 100% Термопластичен полиуретан
Подгрупа Топки
Спорт Фудбал
Производител Adidas