fb_img
 F36412

Adidas GRAND COURT

 • За возрасни
 • Шифра на производ: F36412
30%
4.590,00 ден.
3.190,00 ден.
 • 7
 • 41
  7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
 • 46
  11
 • 46.5
  11.5
 • 47
  12
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сива
Материјал Лице: Кожа, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

40%
Adidas
3.690,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas