+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

EEZAY FLIP FLOP

 • Производител: Adidas
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: F35031
1.190,00 ден.
595,00 ден.


 • 36.5 (22,50 cm)
  4
 • 38 (23,50 cm)
  5
 • 39 (24,50 cm)
  6
 • 40.5 (25,50 cm)
  7
 • 8
+
-

Нема коментари за овој производ.