+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

RUN70S

 • Производител: Adidas
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: F34341
4.290,00 ден.
2.145,00 ден.


 • 36 (22,00 cm)
  3.5
 • 36.5 (22,50 cm)
  4
 • 37 (23,00 cm)
  4.5
 • 5
 • 5.5
 • 6
+
-

Нема коментари за овој производ.