fb_img
 EJ9671

M C90 TT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: EJ9671
60%
3.990,00 ден.
1.590,00 ден.
или на 3 рати без камата по 530,00 ден. со
  • S
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 70% Полиестер 25% Памук 5% Еластин
Подгрупа Блузони
Спорт Тренинг
Производител Adidas