fb_img
 EE7696

Adidas ADVANTAGE BASE

 • За возрасни
 • Шифра на производ: EE7696
51%
3.690,00 ден.
1.790,00 ден.
 • 40
  6.5
 • 40.5
  7
 • 7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
 • 46
  11
 • 46.5
  11.5
 • 47
  12
 • 48
  12.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сива
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

50%
Adidas
3.390,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas