fb_img
 DVDL001-222

Maxi trotinet

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: DVDL001-222
3.490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.163,00 ден. со
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Унисекс
Боја Портокалова
Материјал Полиуретан Полипропилен Челик
Подгрупа Тротинети
Спорт Скејтинг
Производител Davideli


Слични производи

2.790,00 ден.
Davideli
3.490,00 ден.
Davideli
3.090,00 ден.
Davideli
3.090,00 ден.
Davideli
3.690,00 ден.
Davideli