fb_img
 DVDL000-4GN

DaViDeLi trotinet Chippy Pink Nude

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: DVDL000-4GN
2.990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 997,00 ден. со
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Гума Пластика Метал Силикон
Подгрупа Тротинети
Спорт Скејтинг
Производител Davideli