fb_img
 DV8048-292

NIKE W NSW AIR OS MOD CROP FLC HD

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DV8048-292
30%
5.890,00 ден.
4.090,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.363,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 80% Памук 20% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Nike


Слични производи

19%
4.090,00 ден.
3.290,00 ден.
Nike
19%
4.090,00 ден.
3.290,00 ден.
Nike
50%
3.390,00 ден.
1.690,00 ден.
Nike
19%
4.090,00 ден.
3.290,00 ден.
Nike
19%
4.090,00 ден.
3.290,00 ден.
Nike
60%
5.090,00 ден.
1.990,00 ден.
Nike
29%
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
Nike
20%
4.790,00 ден.
3.790,00 ден.
Nike
20%
4.790,00 ден.
3.790,00 ден.
Nike
31%
4.490,00 ден.
3.090,00 ден.
Nike
31%
4.490,00 ден.
3.090,00 ден.
Nike
31%
4.490,00 ден.
3.090,00 ден.
Nike