fb_img
 DUE524-800

Dare 2b Ab Roller Black

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DUE524-800
1.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 397,00 ден. со
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал Пластика Пена
Подгрупа Ролер
Спорт Фитнес
Производител Dare 2b