fb_img
 DQ3196

BW BOTTOM LRS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DQ3196
50%
1.390,00 ден.
690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 230,00 ден. со
  • XS
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сина
Материјал 79% Рециклиран полиамид 21% Еластин
Подгрупа Долен дел-бикини
Спорт За Лето
Производител Adidas