+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

YB GR SH CL

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За тинејџери
  • Шифра на производ: DQ3028
1.990,00 ден.
995,00 ден.


  • 116
  • 128
  • 140
  • 152
  • 158
  • 164
  • 176
+
-

Нема коментари за овој производ.