fb_img
 DM6390-126

NIKE W NSW GYM VNTG EASY PANT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DM6390-126
19%
4.190,00 ден.
3.390,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.130,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Крем
Материјал 50% Памук 50% Полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт Lifestyle
Производител Nike


Слични производи

51%
4.490,00 ден.
2.190,00 ден.
Nike
39%
4.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Nike
19%
4.190,00 ден.
3.390,00 ден.
Nike
3.790,00 ден.
Nike
4.090,00 ден.
Nike
30%
5.890,00 ден.
4.090,00 ден.
Nike
21%
3.790,00 ден.
2.990,00 ден.
Nike
29%
3.790,00 ден.
2.690,00 ден.
Nike