fb_img
 DM0822-001

NIKE JUNIPER TRAIL 2 NN

 • За возрасни
 • Шифра на производ: DM0822-001
6.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 2.063,00 ден. со
 • 42
  8.5
 • 42.5
  9
 • 43
  9.5
 • 44
  10
 • 44.5
  10.5
 • 45
  11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Платно Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Nike


Слични производи

3.690,00 ден.
Puma
3.990,00 ден.
Puma
19%
4.690,00 ден.
3.790,00 ден.
Puma
40%
7.390,00 ден.
4.390,00 ден.
Under Armour
20%
4.890,00 ден.
3.890,00 ден.
Under Armour
20%
4.890,00 ден.
3.890,00 ден.
Under Armour
30%
4.590,00 ден.
3.190,00 ден.
Under Armour
40%
4.990,00 ден.
2.990,00 ден.
Under Armour
19%
4.590,00 ден.
3.690,00 ден.
Under Armour
30%
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Under Armour
30%
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Under Armour
30%
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Under Armour