fb_img
 DM0113-002

NIKE W NIKE COURT VISION ALTA LTR

 • За возрасни
 • Шифра на производ: DM0113-002
6.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 2.063,00 ден. со
 • 37.5
  6.5
 • 38
  7
 • 38.5
  7.5
 • 39
  8
 • 40
  8.5
 • 40.5
  9
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице: Кожа Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Nike


Слични производи

5.490,00 ден.
Nike
5.490,00 ден.
Nike
6.190,00 ден.
Nike
6.190,00 ден.
Nike