fb_img
 DH2987-105

NIKE COURT VISION LO NN

 • За возрасни
 • Шифра на производ: DH2987-105
5.490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.830,00 ден. со
 • 8.5
 • 42.5
  9
 • 9.5
 • 44
  10
 • 44.5
  10.5
 • 11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Nike


Слични производи

5.490,00 ден.
Nike
5.490,00 ден.
Nike
5.490,00 ден.
Nike
5.490,00 ден.
Nike
5.490,00 ден.
Nike