fb_img
 DD5860-621

W NSW ESSNTL PQE TRK SUIT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DD5860-621
20%
4.790,00 ден.
3.790,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.263,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Nike


Слични производи

30%
6.590,00 ден.
4.590,00 ден.
Nike
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas