fb_img
 CY6056

Adidas T.TROLLEY M

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CY6056
20%
12.390,00 ден.
9.890,00 ден.
или на 3 рати без камата по 3.297,00 ден. со
  • M
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Памук
Подгрупа Куфери
Спорт Lifestyle
Производител Adidas