fb_img
 CV8096

Adidas SANTOS SOCK 18

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CV8096
20%
490,00 ден.
390,00 ден.
или на 3 рати без камата по 130,00 ден. со
  • 4345
  • 4648
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црвена
Материјал 65% Полиестер 35% Вискоза
Подгрупа Чорапи
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

490,00 ден.
Adidas
490,00 ден.
Adidas