fb_img
 CN8558-409

NIKE MD VALIANT BG

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: CN8558-409
3.490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.163,00 ден. со
 • 36.5
  4.5Y
 • 37.5
  5Y
 • 38
  5.5Y
 • 38.5
  6Y
 • 39
  6.5Y
 • 40
  7Y
 • 5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Унисекс
Боја Тегет
Материјал Лице: Кожа Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Nike


Слични производи

3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Puma
3.490,00 ден.
Nike
4.090,00 ден.
Nike
19%
4.190,00 ден.
3.390,00 ден.
Nike
19%
4.190,00 ден.
3.390,00 ден.
Nike
4.490,00 ден.
Nike
4.490,00 ден.
Nike
4.490,00 ден.
Nike
6.190,00 ден.
Nike
6.190,00 ден.
Nike
4.090,00 ден.
Nike
4.090,00 ден.
Nike