fb_img
 CN8558-002

NIKE MD VALIANT BG

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: CN8558-002
3.490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.163,00 ден. со
 • 36.5
  4.5Y
 • 37.5
  5Y
 • 38
  5.5Y
 • 38.5
  6Y
 • 39
  6.5Y
 • 40
  7Y
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Кожа  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Nike