fb_img
 CM7711-

TERREX MID GTX K

 • За мали деца (од 4-7 год.)
 • Шифра на производ: CM7711-
6.190,00 ден.
 • 28
 • 29
 • 30
 • 30.5
 • 31
 • 31.5
 • 32
 • 34
 • 35
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Женски
Боја Сива
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Високи
Спорт Планински Спортови
Производител Adidas


Слични производи

TERREX
5.590,00 ден.
Adidas
47%
TERREX
5.490,00 ден.
2.890,00 ден.
Adidas