fb_img
 CM7500

Adidas TERREX SWIFT R2 MID GTX

 • За возрасни
 • Шифра на производ: CM7500
11.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 3.730,00 ден. со
 • 39⅓
  6
 • 40
  6.5
 • 40⅔
  7
 • 41⅓
  7.5
 • 42
  8
 • 42⅔
  8.5
 • 43⅓
  9
 • 44
  9.5
 • 44⅔
  10
 • 45⅓
  10.5
 • 46
  11
 • 46⅔
  11.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-високи
Спорт Планински Спортови
Производител Adidas


Слични производи

19%
8.690,00 ден.
6.990,00 ден.
Adidas
20%
9.990,00 ден.
7.990,00 ден.
Adidas
19%
11.190,00 ден.
8.990,00 ден.
Adidas
20%
9.990,00 ден.
7.990,00 ден.
Adidas
20%
9.390,00 ден.
7.490,00 ден.
Adidas
19%
11.190,00 ден.
8.990,00 ден.
Adidas
19%
8.690,00 ден.
6.990,00 ден.
Adidas
19%
8.690,00 ден.
6.990,00 ден.
Adidas
20%
9.390,00 ден.
7.490,00 ден.
Adidas
20%
9.390,00 ден.
7.490,00 ден.
Adidas
20%
9.390,00 ден.
7.490,00 ден.
Adidas
20%
9.390,00 ден.
7.490,00 ден.
Adidas