fb_img
 CG3552

eezay dots W

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CG3552
58%
1.190,00 ден.
490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 163,00 ден. со
  • 36⅔
    4
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Синтетика Постава: Синтетика Ѓон: Синтетика
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

50%
1.190,00 ден.
590,00 ден.
Adidas
58%
1.190,00 ден.
490,00 ден.
Adidas
58%
1.190,00 ден.
490,00 ден.
Adidas
58%
1.190,00 ден.
490,00 ден.
Adidas
58%
1.190,00 ден.
490,00 ден.
Adidas
58%
1.190,00 ден.
490,00 ден.
Adidas
58%
1.190,00 ден.
490,00 ден.
Adidas