fb_img
 CD5463-101

NIKE COURT VISION LO

 • За возрасни
 • Шифра на производ: CD5463-101
31%
4.490,00 ден.
3.090,00 ден.
 • 7.5
 • 8
 • 8.5
 • 9
 • 9.5
 • 10
 • 10.5
 • 11
 • 11.5
 • 46
  12
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Кожа  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Nike


Слични производи

31%
NIKE
4.490,00 ден.
3.090,00 ден.
Nike
20%
NIKE
4.490,00 ден.
3.590,00 ден.
Nike
NIKE
4.390,00 ден.
Nike