fb_img
 BS6229

REEBOK ROYAL SMASH SDE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: BS6229
48%
3.690,00 ден.
1.890,00 ден.
  • 36
    6
  • 7
  • 8
  • 8.5
  • 9
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Кафеава
Материјал Лице: Кожа  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Reebok


Слични производи

50%
REEBOK
3.990,00 ден.
1.990,00 ден.
Reebok
50%
REEBOK
4.590,00 ден.
2.290,00 ден.
Reebok