fb_img
 AQ1062

TERREX FAST MID GTX-SURROUND

 • За возрасни
 • Шифра на производ: AQ1062
11.190,00 ден.
 • 8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 44.5
  10
 • 10.5
 • 46
  11
 • 11.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Високи
Спорт Планински Спортови
Производител Adidas


Слични производи

TERREX
9.890,00 ден.
Adidas
Adidas
8.090,00 ден.
Adidas
TERREX
11.190,00 ден.
Adidas
Adidas
8.690,00 ден.
Adidas
Adidas
8.690,00 ден.
Adidas
Adidas
9.890,00 ден.
Adidas
TERREX
13.590,00 ден.
Adidas
Adidas
9.890,00 ден.
Adidas
Adidas
8.090,00 ден.
Adidas
TERREX
7.390,00 ден.
Adidas