fb_img
 AI4677

E KIT SHO 3.0

  • За возрасни
  • Шифра на производ: AI4677
2.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 730,00 ден. со
  • XL
  • XXL
  • XXXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сина
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Шорцеви-кошарка
Спорт Teamwear
Производител Adidas