fb_img
 AC7970-

TERREX SNOW CP CW K

 • За мали деца (од 4-7 год.)
 • Шифра на производ: AC7970-
39%
5.590,00 ден.
3.390,00 ден.
 • 28
 • 28.5
 • 29
 • 30.5
 • 31
 • 31.5
 • 32
 • 33.5
 • 35
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Женски
Боја Зелена
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Високи
Спорт Планински Спортови
Производител Adidas


Слични производи

TERREX
5.590,00 ден.
Adidas
TERREX
6.190,00 ден.
Adidas