fb_img
 AC7966-

TERREX SNOW CF CP CW K

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: AC7966-
5.590,00 ден.
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 34
  • 35
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Сина
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Високи
Спорт Планински Спортови
Производител Adidas


Слични производи

TERREX
6.190,00 ден.
Adidas
Adidas
6.190,00 ден.
Adidas
TERREX
5.590,00 ден.
Adidas
Adidas
5.490,00 ден.
Adidas