fb_img
 AC7922

TERREX CMTK GTX

 • За возрасни
 • Шифра на производ: AC7922
7.390,00 ден.
 • 6.5
 • 7
 • 7.5
 • 8
 • 8.5
 • 43
  9
 • 45
  10.5
 • 11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Планински Спортови
Производител Adidas


Слични производи

TERREX
9.290,00 ден.
Adidas
Adidas
7.390,00 ден.
Adidas
Adidas
7.390,00 ден.
Adidas
Adidas
6.190,00 ден.
Adidas
Adidas
6.190,00 ден.
Adidas
TERREX
7.390,00 ден.
Adidas
Adidas
8.690,00 ден.
Adidas
TERREX
7.390,00 ден.
Adidas
Adidas
8.690,00 ден.
Adidas
Adidas
6.190,00 ден.
Adidas
Adidas
13.590,00 ден.
Adidas
Adidas
8.690,00 ден.
Adidas
TERREX
8.690,00 ден.
Adidas