fb_img
 AC7841

Adidas TERREX FROZETRACK MID R.RDY

 • За возрасни
 • Шифра на производ: AC7841
8.090,00 ден.
 • 40.5
  7
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 45
  10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Високи
Спорт Планински Спортови
Производител Adidas


Слични производи

TERREX
9.890,00 ден.
Adidas
TERREX
8.090,00 ден.
Adidas
TERREX
11.190,00 ден.
Adidas
TERREX
11.190,00 ден.
Adidas
Adidas
8.690,00 ден.
Adidas
Adidas
8.690,00 ден.
Adidas
Adidas
9.890,00 ден.
Adidas
TERREX
13.590,00 ден.
Adidas
Adidas
9.890,00 ден.
Adidas
Adidas
8.090,00 ден.
Adidas
TERREX
7.390,00 ден.
Adidas