fb_img
 929880

Spokey Artio

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 929880
790,00 ден.
или на 3 рати без камата по 263,00 ден. со
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Мултиколор
Материјал Гума
Подгрупа Ластик за вежбање
Спорт Фитнес
Производител Spokey