fb_img
 928977

Spokey LAVA

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 928977
1.790,00 ден.
или на 3 рати без камата по 597,00 ден. со
  • M
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Мултиколор
Материјал Неопрен
Подгрупа Ракавици
Спорт Фитнес
Производител Spokey


Слични производи

1.790,00 ден.
Spokey
1.790,00 ден.
Spokey
1.790,00 ден.
Spokey
1.790,00 ден.
Spokey