fb_img
 920953

Spokey BACKER II

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 920953
690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 230,00 ден. со
  • 100CM
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Мултиколор
Материјал Гума Пластика
Подгрупа Ластик за вежбање
Спорт Фитнес
Производител Spokey