fb_img
 920905

FORM IV 2 X 1KG

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 920905
990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 330,00 ден. со
  • 2 x 1 kg
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја
Материјал Неопрен
Подгрупа Тегови за зглобови
Спорт Фитнес
Производител Spokey


Слични производи

1.090,00 ден.
Spokey
1.190,00 ден.
Spokey
1.090,00 ден.
Spokey
1.290,00 ден.
Spokey