fb_img
 870990F290

Speedo MOULDED SILC CAP JU PINK/PINK

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: 870990F290
590,00 ден.
или на 3 рати без камата по 197,00 ден. со
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Унисекс
Боја Розева
Материјал 100% Силикон
Подгрупа Капи за пливање
Спорт За Лето
Производител Speedo


Слични производи