fb_img
 83170-20753

RIDER POOL SLIDE III FEM

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 83170-20753
17%
1.690,00 ден.
1.390,00 ден.
или на 3 рати без камата по 463,00 ден. со
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41/42
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Rider