fb_img
 812231B495

SPEEDO SLIDES ONE PIECE JU

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: 812231B495
16%
1.190,00 ден.
990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 330,00 ден. со
  • 35.5
  • 32
  • 33
  • 34.5
  • 28
  • 29.5
  • 31
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Етилен-винил ацетат (EVA) Постава: / Ѓон: Вбризган вкалапен етилен-винил ацетат (EVA)
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Speedo


Слични производи

38%
2.090,00 ден.
1.290,00 ден.
Crocs
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Crocs
59%
1.690,00 ден.
690,00 ден.
Puma
59%
1.690,00 ден.
690,00 ден.
Puma
50%
1.390,00 ден.
690,00 ден.
Puma
16%
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
28%
1.390,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
35%
1.390,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas