fb_img
 5971-870

Color Kids Fleece Pulli - Recycled

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: 5971-870
20%
1.490,00 ден.
1.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 397,00 ден. со
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 13-14 год.
  164
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Унисекс
Боја Тегет
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Полари
Спорт Скијање
Производител Color Kids