fb_img
 583441-34

NU-TILITY Hoodie Puma Sharp Green

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 583441-34
3.990,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Зелена
Материјал 72% Памук 28% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

40%
PUMA
3.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Puma
40%
PUMA
3.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Puma