fb_img
 581496-03

PUMA EVOSTRIPE Pants

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 581496-03
29%
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сива
Материјал 78% Памук 18% Полиестер 4% Еластин
Подгрупа Панталони
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

41%
PUMA
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
Puma
29%
PUMA
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
Puma
EVOSTRIPE
3.390,00 ден.
Puma
EVOSTRIPE
3.390,00 ден.
Puma