fb_img
 57116-NYEL

Skechers BOBS SUNSET - NEON SUMMER

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 57116-NYEL
50%
1.790,00 ден.
890,00 ден.
или на 3 рати без камата по 297,00 ден. со
  • 38
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Жолта
Материјал Лице: Текстил Постава: Синтетика Ѓон: Гума
Подгрупа Апостолки
Спорт За Лето
Производител Skechers


Слични производи

50%
1.790,00 ден.
890,00 ден.
Skechers