fb_img
 52458-HNY

Skechers UNO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 52458-HNY
5.290,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.763,00 ден. со
  • 41
  • 42
  • 42.5
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Жолта
Материјал Лице: Вештачка кожа Постава: Текстил Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Skechers


Слични производи

5.290,00 ден.
Skechers
5.290,00 ден.
Skechers