fb_img
 5173R-1VC-99

Colmar LADIES GLOVES

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 5173R-1VC-99
20%
6.390,00 ден.
5.090,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.697,00 ден. со
  • S
  • XS
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Ракавици
Спорт Скијање
Производител Colmar