fb_img
 4FUBKTF019-91A

4F WOMEN'S BIKINI TOP

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 4FUBKTF019-91A
1.390,00 ден.
или на 3 рати без камата по 463,00 ден. со
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 85% Полиестер 15% Еластин
Подгрупа Горен дел-бикини
Спорт За Лето
Производител 4F


Слични производи

53%
1.690,00 ден.
790,00 ден.
Puma
53%
1.690,00 ден.
790,00 ден.
Puma
52%
1.890,00 ден.
890,00 ден.
Puma
1.390,00 ден.
4F