fb_img
 4FUBKBF019-90A

4F WOMEN'S BIKINI BOTTOM

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 4FUBKBF019-90A
20%
990,00 ден.
790,00 ден.
или на 3 рати без камата по 263,00 ден. со
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 85% Полиестер 15% Еластин
Подгрупа Долен дел-бикини
Спорт За Лето
Производител 4F


Слични производи

50%
1.190,00 ден.
590,00 ден.
Puma
50%
1.190,00 ден.
590,00 ден.
Puma
53%
1.490,00 ден.
690,00 ден.
Puma
20%
990,00 ден.
790,00 ден.
4F
50%
1.390,00 ден.
690,00 ден.
Adidas
50%
590,00 ден.
290,00 ден.
4F
50%
590,00 ден.
290,00 ден.
4F